Złoto

·Złoto
Złoto 2020-09-11T04:25:10+03:00

Złoto

Używam złota płatkowego i muszelkowego firmy Noris, głównie 23.75 karaty, lubię jego szlachetny kolor. Bardzo rzadko sięgam po złota w różnych odcieniach, ale czasami to daje ciekawe efekty. Złocę na mix tion i instacoll, ale się przyznam szczerze, że często wolę się obejść całkiem beż złota, tylko kolory które dają pigmenty. Złoto muszelkowe to proszek z czystego złota wymieszany w gumą arabką, w tej postacie złoto służy do najsubtelniejszych ozdób, złotych promieni i ornamentów. Trzeba pamiętać, że złoto na ikonie symbolizuje światło dlatego też nie uznaję imitacji takich jak szlagmetal, który z czasem może pokryć się patyną, (natomiast czasami go używam na przykład dla ram, gdyż delikatnie patynowany jest bardzo stosowny).

Zamówienia

Przyjmuję zamówienia: ikony Chrystusa, Trójcy Świętej, Matki Bożej, Archaniołów i świętych do domowej modlitwy lub do kościoła, jako prezent na Komunię Świętą, ślub, rocznicę; ikony świętego patrona; ikony ze scenami z Ewangelii, (Boże Narodzenie, Zmartwychwstanie i t. D.). Ikonę niewielkich rozmiarów, od 15/21 cm do 25/30 cm trzeba zamawiać nie mniej, niż za miesiąc, większe deski — od dwóch miesięcy i dłużej.

Zapytaj o ikonę

Dostawa i opłata

Wypełnioną umowę w dwóch egzemplarzach wysyłam razem z ikoną i proszę o wysłanie jednego egzemplarza do mnie po dostarczeniu ikony. Gotowe ikony ze sklepu internetowego można kupić z 100% przedpłatą na konto 51 2490 0005 0000 4000 5324 1744 Alior Bank. Zamówienia przyjmuję przy 50% przedpłaty na konto, następne 50% są opłacane przed wysyłką.

Dostawa InPost jest bezpłatna, (inne sposoby wysyłki są płatne według taryfy przewoźnika). Przesyłka będzie dobrze zapakowania przeze mnie oraz ubezpieczona u przewoźnika.

Wzór umowy o dzieło przy zakupie ikony